مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

دریافت بهترین کتاب ها و کتاب های صوتی در گروه های مختلف

کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کانفیلد


کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کانفیلد

نام کتاب: کتاب صوتی کلید کاربردی قانون جذب اثر جک کانفیلد

حجم: 22 مگابایت

تعداد فایل: 10 فایل صوتی

مدت کتاب: 2 ساعت و 51 دقیقه

 نویسنده: جک کانفیلد

ترجمه: نفیسه معتکف

زبان: فارسی

کیفیت: عالی

 

توضیحات کتاب:

مقدمه


می گویند وقتی شاگرد آماده باشد، سر و کله ی معلم هم پیدا می شود. اگر شروع به خواندن این کتاب کرده ای، با این حساب به وضوح حاضر هستی تا گام بعدی خود را به سوی تحول شخصی ات برداری. تو آماده ای تا خلق و دریافت هر آنچه را واقعا در زندگی ات می خواهی، آگاهانه شروع کنی. با عمل کردن آگاهانه و سنجیده به قانون جذب، با کمترین تلاش و بیشترین لذت می توانی دقیقا هر آنچه را می خواهی خلق کنی
درحالی که عده ی زیادی از مردم به قانون جذب به عنوان "راز" اشاره می کنند، این مفهومی جدید یا کشف تازه ای نیست. این قانون مدت چندین هزار سال بخشی لاینفک از تعلیمات مهم هر عصری بوده است. بیش از سی سال است که من هم همراه با افراد بی شماری این اصل را تدریس می کنم. با پخش دی وی دی فیلم راز و حضور بسیاری از مربیان، از جمله خودم، در برنامه های اپرا، لری کینگ، دِتوی دی، مانتل، الن دی جنرس و نایت لاین، آگاهی از قانون جذب به صورت بخشی از جریان فرهنگی درآمده است.
بالاخره، ما یاد می گیریم که همگی در خلق زندگی خود شرکت داریم و مسوول وضعیت دنیایی هستیم که در آن زندگی می کنیم. ما کم کم پی می بریم که اگر خواستار تحول در سطح بیرونی باشیم، باید تمایل داشته باشیم تا تغییرات درونی ضروری را هم ایجاد کنیم. باید تحولی رخ دهد و تغییری در آگاهی مان داده شود. این تغییر و تحول در فضا جاری است و می توانیم عمیقا آن را درون وجود خود حس کنیم. به نظر می رسد که ما همه دلمان غنج می زند که به سوی مکان و زمانی به مراتب ساده تر و لذت بخش تر برگردیم، و می دانیم که در سطح درونی، مفهوم زندگی فراتر از آن است که تجربه کرده ایم. می دانیم که کامیابی مهم تری امکان پذیر است و همگی برای آن آماده هستیم. ما به مرحله ای رسیده ایم که در تحول معنوی خود یک دور کامل زده ایم و در این حسرت به سر می بریم که از ارتباط خودمان با یکدیگر، مقصودمان و واقعیت وجودی مان سر در بیاوریم. ما به عنوان بشر، به درون خود می نگریم، اولویت ها و شرایط خود را مورد بحث قرار می دهیم و در جستجوی مفهوم عمیق تری در زندگی مان هستیم.

 

فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتی

 

پشتیبانی فروشگاه: 09334738536

 

پست الکترونیک: hasrace22@gmail.com

 

پشتیبانی تلگرام: hascomp@

 

این محصول و سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.


مبلغ واقعی 7,991 تومان    20% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 6,393 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

از خرید شما سپاسگزاریم © 2020-1399

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما