مرجع دانلود برترین کتاب های صوتی

کتاب بزرگ‌ترین اختراع بشر است. ویلیام شکسپیر

کتاب صوتی خداحافظ گاری کوپر اثر رومن گاری


کتاب صوتی خداحافظ گاری کوپر اثر رومن گاری

نام کتاب: کتاب صوتی خداحافظ گاری کوپر اثر رومن گاری

حجم: 101 مگابایت

تعداد فایل: 21 فایل صوتی

نویسنده: رومن گاری

ترجمه: محمود بهفروزی

زبان: فارسی

کیفیت: عالی

 

توضیحات:

کتاب خداحافظ گاری کوپر، داستان جوانی ۲۱ ساله به نام لنی است که به دلیل تنفر از شرکت در جنگ ویتنام، وطن خود امریکا را ترک کرد و از زادگاهش به کوه‌های سوییس پناه برد.

رومن گاری نویسنده‌ی کتاب خداحافظ گاری کوپر رمانی فلسفی سیاسی نوشته است که به عقیده‌ی بسیاری، بهترین اثرش است. خداحافظ گاری کوپر را با ترجمه‌یمحمود بهفروزی می‌خوانید.

درباره‌ی کتاب خداحافظ گاری کوپر:

رومن گاری در کتاب خداحافظ گاری کوپر، داستان نسلی را روایت می‌کند که از دل جنگ و خونریزی بیرون آمده‌اند. جوان ۲۱ ساله‌ای به نام لنی برای اینکه از رفتن به ارتش جلوگیری کند از آمریکا می‌گریزد. او به خانه‌ی دوستش در ارتفاعات آلپ پناه می‌برد. آمریکا دوره‌ی حساس جنگ ویتنام را می‌گذراند. خانه‌ی دوست لنی هم تبدیل به مکانی شده است که هرکسی که می‌خواهد از جنگ فرار کند، به آنجا پناه میاورد. لنی برای گذراندن زندگی گهگاه به دیگران اسکی آموزش می‌دهد. اما در کل دوست دارد که با انسان‌ها دمخور نباشد. او زندگی را در ارتفاع بالا مقدس می‌داند. اما بهرحال مجبور است که مردم را ببیند. لحظه‌های برخورد او با انسان‌ها و افکاری که در سر دارد، از زیباترین و جذاب‌ترین قسمت‌های کتاب خداحافظ گاری کوپر است.

لنی عکسی از گاری کوپر دارد که آن را تنها یادگاری دوست داشتنی‌اش از آمریکا و زندگی گذشته‌اش می‌داند.


مبلغ قابل پرداخت 10,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 568

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

آیدی تلگرامی به نشانی:hascomp@

شاد و سلامت باشید © 2021-1400

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما